Get Adobe Flash player

 

Pakume veoteenust ja kolimisteenust üle Eesti, enamjaolt tegutseme Viljandi ja Tallinna ümbruses. Teostame ka rahvusvahelisi vedusid kaubikutega. Veokiteks on meil Volvo veoauto ja neli erinevat kaubikut. Väiksemateks vedudeks soovitame kaubikut, kolimiseks veoautot. Veoautole mahub peale umbes kolmetoaline korter. Kui asju lahti demonteerida, siis mahutab ka 4-toalise korteri esemed veoautosse.

 

Veoteenus  ja kolimisteenus võivad tunduvad esmapilgul väga sarnased tegevusalad, siis tegelikult see  nii ei ole. Veoteenustega kaasneb ainult 1 inimene ja auto ning veoteenus on hoone väliuksest kuni teise hoone välisukseni  ning ei sisalda asjade pakkimist.

Kolimisteenuse puhul on vähemalt 2 spetsialisti ja auto. Spetsialistid aitavad kaupa pakkida ning veavad kaupa autosse või autost elamusse/äripinnale, täpselt sinna tuppa ja kohta kuhu klient soovib.

 

 

Hinnakiri
 
On koostatud võimalikult selge ja arusaadav. Linnas sees on tunnihind ja linnast väljas on kilomeetri tasu. Asjade lahtivõtmine ja kokkupanek, asjade pealepanek ja mahalaadimine, pakkimine - kõik on ühtse tunnihinna all. Meil ei ole korruse tasusid, meil on pühadel ja puhkepäevadel hinnakiri sama. Miinimumarve on 1 tund. Kilomeetritasu arvestatakse auto garaažist välja sõidust kuni auto garaaži tagasi jõudmiseni.
Sõidukit ei rendita kunagi eraldi välja, veok tuleb alati koos juhiga. Eraisikust kliendi korral toimub töö eest tasumine kohapeal sularahas või kohapeal arvutis pangaülekandega. Firmade puhul makse tähtaeg 7-14 päeva. 
 
Kõik rasked asjad (üle 100 kg kaaluvad), nagu näiteks seifid, klaverid, pianiinod ja tööstusseadmed lähevad eritõste alla ja neil on tükihind. Eritõste hind algab alates 50 eurost, olenevalt sellest kui palju mehi või seadmeid on vaja, et kaup saaks turvaliselt toimetatud sihtkohta.
 

 

  Tallinn Viljandi ja muu Eesti  
Kaubiku tund 15 EUR/h 12 EUR/h  
Kaubiku kilomeeter 0,45 EUR/ km 0,4 EUR/ km  
Kaubik ja 2 kolimisspetsialisti 25 EUR/h 20 EUR/h  
Kaubik ja 3 kolimisspetsialisti 35 EUR/h 30 EUR/h  
Meie kaubikud      
       
Veoauto tund 20 EUR/h 16 EUR/h  
Veoauto kilomeeter 0,65 EUR/ km 0,6 EUR/ km  
Veoauto ja 2 kolimisspetsialisti 30 EUR/h 25 EUR/h  
Veoauto ja 3 kolimisspetsialisti 40 EUR/h 32 EUR/h  
Meie veoautod      
       
1 lisa kolimisspetsailist  10 EUR/h  8 EUR/h  
Eritõste ehk rasked esemed alates 75 eur alates 50 eur  

 

 

 

Hinnakiri kehtib alates 20.02.2017.

Hinnale lisandub juurde käibemaks.